Referencje

Referencje Nr 6

Referencje Nr 6 - 5.0 out of 5 based on 1 review
Ocena użytkowników:  / 1

Z przyjemnością polecam Wydawnictwo Witanet, z którym miałam przyjemność współpracować w 2015 roku. Owocem tej współpracy jest tomik wierszy pt. „Dalekość”.

Czytaj więcej...

Referencje Nr 5

Referencje Nr 5 - 5.0 out of 5 based on 1 review
Ocena użytkowników:  / 1

Dla każdego niemal debiutanta w świecie literatury niezwykle istotne jest, aby zaistnieć na rynku książek i e-booków. Pierwszym problemem jest znalezienie wydawnictwa, które by się zainteresowało twórczością osoby, która nie jest znana, której nazwisko nic nie mówi.

Czytaj więcej...

Referencje Nr 4

Referencje Nr 4 - 5.0 out of 5 based on 1 review
Ocena użytkowników:  / 1

Zanim wysłałem materiał do Wydawnictwa Witanet, otrzymało go kilka innych wydawnictw i zawsze odpowiedz brzmiała "NIE!". Najczestszą argumentacją odmowy było to, że jestem poczatkującym autorem.

Czytaj więcej...

Referencje Nr 3

Referencje Nr 3 - 5.0 out of 5 based on 5 reviews
Ocena użytkowników:  / 5

Wydawnictwo Witanet, to dla mnie współpraca z Panem Ryszardem Maksymem. Konkretne, rzeczowe rozmowy, dalekie od nachalnych, i co ważne, normalnie ludzkie. Każde moje pytanie otrzymywało natychmiastową odpowiedź, a przyznaję, miałam ich wiele. Z pewnością byłam męcząca, ale zawsze, elektronicznie czy telefonicznie Pan Ryszard służył radą, okazując się osobą profesjonalnie przygotowaną i niezwykle cierpliwą.

Czytaj więcej...

Referencje Nr 2

Referencje Nr 2 - 5.0 out of 5 based on 5 reviews
Ocena użytkowników:  / 5

Podczas współpracy przy powstawaniu książki "Religie w wybranych państwach Afryki", Wydawnictwo Witanet wywiązywało się ze swoich kompetencji wydawniczych.

Czytaj więcej...

Referencje Nr 1

Referencje Nr 1 - 5.0 out of 5 based on 5 reviews
Ocena użytkowników:  / 5

Wydawnictwo Witanet proponuje początkującym autorom fachową i profesjonalną pomoc w kompleksowym wydaniu swojego utworu. Dotyczy ona zarówno całości przygotowania książki do wydania, wszelkie korekty, projekty okładki, skład całości.

Czytaj więcej...