Nowości wydawnicze

"Zamszak" Karoliny Baset w sprzedaży we wrześniu!

"Zamszak" Karoliny Baset w sprzedaży we wrześniu! - 5.0 out of 5 based on 9 reviews
Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 

W pierwszych dniach września, nakładem Wydawnictwa Witanet , w księgarniach ukaże się kolejna, trzecia już książka Karoliny Baset - "Zamszak"

cover zamszak

Niespełna czterdziestoletnia Olimpia samotnie wychowuje trzech synów. Pracuje w wydawnictwie, w którym szefuje jej były mąż. Ledwo starcza jej do pierwszego, a jedyną osobą, z którą się przyjaźni jest Alicja - matka dorastającego syna, kobieta wyzwolona, prężnie się rozwijająca restauratorka, romansującą z żonatym facetem i ponoć... wiedząca, czego chce. Niby ustabilizowane, choć monotonneżycie Olimpii, zmienia się z chwilą przyjęcia nowej pracy i spotkania na kursie fotografii kogoś, przy kim nie potrafi logicznie myśleć.

Czy można rzucić życie zawodowe na rzecz pracy w zaopatrzeniu i biegania po straganach w poszukiwaniu świeżych produktów do restauracyjnej kuchni? Czy taka praca okaże się wystarczająco satysfakcjonująca, czy też bohaterka da się poznać z innej, bardziej twórczej strony? Czy można zakochać się w golfie i zamszowych butach? Jak nie wznosić oczu ku niebiosom, mając wiecznie wtrącającego się ojca, wuja z bujną wyobraźnią, dzieci, pochłaniające niczym szarańcza, każdą ilość jedzenia i byłego męża, doprowadzającego człowieka do granic wytrzymałości? Czy życie w dwudziestym pierwszym wieku jest możliwe bez posiadania telefonu komórkowego i poruszaniu się zdezelowanymfiatem 126p?

Rodzinne, przyjacielskie i miłosne relacje, opowiedziane z poczuciem humoru, na tle zawodowych i towarzyskich wydarzeń.

 

Zapoznaj się z darmowym fragmentem

 

Ebook dostępny w formatach:   czytnik logo epub     czytnik logo mobi