Aktualności

Zagłosuj na naszego ebooka!

Zagłosuj na naszego ebooka! - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Miło nam poinformować, że wydany przez Wydawnictwo Witanet ebook "Zamszak" Karoliny Baset, pretenduje do tytułu "Ebook roku 2013".

 

 

Ebook roku

Zamszak opowiada historię niespełna czterdziestoletniej Olimpii, samotnie wychowującej trzech synów. Bohaterka pracuje w wydawnictwie, w którym szefuje jej były mąż. Ledwo starcza jej do pierwszego, a jedyną osobą, z którą się przyjaźni jest Alicja – matka dorastającego syna, kobieta wyzwolona, prężnie się rozwijająca restauratorka, romansująca z żonatym facetem i ponoć… wiedząca, czego chce. Niby ustabilizowane, choć monotonne życie Olimpii, zmienia się z chwilą przyjęcia nowej pracy i spotkania na kursie fotografii kogoś, przy kim nie potrafi logicznie myśleć.

Czy można rzucić życie zawodowe na rzecz pracy w zaopatrzeniu i biegania po straganach w poszukiwaniu świeżych produktów do restauracyjnej kuchni? Czy taka praca okaże się wystarczająco satysfakcjonująca, czy też bohaterka da się poznać z innej, bardziej twórczej strony? Czy można zakochać się w golfie i zamszowych butach? Jak nie wznosić oczu ku niebiosom, mając wiecznie wtrącającego się ojca, wuja z bujną wyobraźnią, dzieci, pochłaniające niczym szarańcza, każdą ilość jedzenia i byłego męża, doprowadzającego człowieka do granic wytrzymałości? Czy życie w dwudziestym pierwszym wieku jest możliwe bez posiadania telefonu komórkowego i mimo poruszania się zdezelowanym fiatem 126p?

Rodzinne, przyjacielskie i miłosne relacje, opowiedziane z poczuciem humoru, na tle zawodowych i towarzyskich wydarzeń.

 

Zachęcamy do oddania głosu na naszego ebooka pod adresemKONKURSU.