Aktualności

Paullina Simons w Polsce!

Paullina Simons w Polsce! - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Wydawnictwo Witanet zaprasza na spotkania z Paulliną Simons, autorką bestsellera „Jeździec miedziany”, której książki i ebooki rozeszły się w Polsce w nakładzie 400 tys. egzemplarzy! Paullina Simons, amerykańska pisarka rosyjskiego pochodzenia, przyjeżdża do Polski z okazji premiery najnowszej książki „Pieśń o poranku”.

Spotkania autorskie Paulliny Simons w Polsce:

18.05, godz. 14.00 Warszawskie Targi Książki (Stadion Narodowy), Warszawa

20.05, godz. 18.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Mickiewicza 5, Bochnia

21.05, godz. 17.00 Biblioteka Śląska, Pl. Rady Europy 1, Katowice

22.05, godz. 18.00 Biblioteka Manhattan, ul. Grunwaldzka 82, Gdańsk

Paullina Simons urodziła się w Leningradzie w rodzinie dysydentów. W 1973 roku, kiedy Paullina miała 10 lat, razem z dziadkami i rodzicami wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Jest autorką powieści „Dziewczyna na Times Square”, „Tully”, „Czerwone liście”, „Jedenaście godzin”. Powieść „Jeździec miedziany”, a oraz jej kontynuacja: powieści „Tatiana i Aleksander” i „Ogród Letni”, przyniosły autorce światowy sukces.
„Pieśń o poranku” opowiada historię dojrzałej kobiety, która w imię miłości do młodego kochanka jest gotowa zaryzykować szczęście rodzinne, stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Jak napisał dziennik Daily Mail, „Pieśń o poranku” to „po części kryminał, po części romans, po części dramat rodzinny - jednym słowem powieść idealna”.